produkty z ameriky

produkty z ameriky

NAŠE PRODUKTY zavřít
MĚNA
NÁŠ TIP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. Vonné ubrousky do sušičky Bounce Outdoor Fresh
  2. Vonné ubrousky do sušičky Bounce Outdoor Fresh
  3. Vonné ubrousky do sušičky Softender Island Breeze
  4. Vonné ubrousky do sušičky Softender Spring Breeze
  5. Vonné ubrousky do sušičky Gain Original
  6. Vonné ubrousky do sušičky Softender Outdoor Breeze
  7. Vonné perličky Gain Original
  8. Vonná svíčka DW Home WILD HONEY NECTAR
  9. Vonné ubrousky do sušičky Suavitel Field Flowers

O nás

O nás a našich produktech.

Máte rádi voňavý a svěží domov, kde je Vám prostě skvěle? My určitě ano! Při cestách po USA jsme vybrali produkty, které nenajdete "na každém rohu". Jsou velmi oblíbené a odzkoušené v okruhu našich nejbližších, a proto jsme se rozhodli nabídnout je prostřednictvím našeho internetového obchodu ZUSAHOME. Produkty z Ameriky můžete mít i u Vás doma!

Vyzkoušejte vonné candles DW HOME a MAKERS OF WAX GOODS, které jsme do naší domoviny přivezli jako první.  Jsme rádi, že jsme navázali spolupráci s kalifornským výrobcem těchto úžasných designových svíček. Nádherné barvy a skvělé vonné esence Vás okouzlí! Stálou nabídku pravidelně aktualizujeme o sezónní svíčky a nejnovější kousky! Naši novinkou jsou vosky bez barviv do aromalampy. Jsou vyrobené pouze v malých šaržích, ale zato s velkou láskou v severozápadním Pacifiku v manufaktuře Dandelion Wishes Candle.

A to ještě není všechno...

Každý jistě ocení dobrého pomocníka ve své domácnosti. Naše vonné ubrousky do sušičky nebo "in wash scent booster" vonné perličky pro dlouhotrvající vůni Vašeho prádla to dokážou hravě. 

Provoníme i skříně, boty, kufry či auta. A taky třeba navoníme a ošetříme rty přírodními pomádami.

Prohlédněte si všechny naše produkty a přečtěte si zajímavosti v sekci Tipy a novinky. Můžete udělat radost sobě nebo vybrat dárek, kterým nikdy nezklamete. Budeme se těšit na Váš nákup!

Za tým našeho e-shopu, Iva.